Etap I

Etap II

Etap III

Etap IV

Etap V

Etap VI

Etap VII

Choinka z Trydentu zabłysła pod Oknem Papieskim

(23.12.2012)

22 grudnia nastąpiło uroczyste zapalenie światełek na choince, która stanęła pod Oknem Papieskim w Krakowie. 21-metrowy świerk przyjechał z włoskiego Trydentu.

WIĘCEJ

(07.12.2012)Akcja charytatywna...

Święta Bożego Narodzenia tuż - tuż. To...

WIĘCEJ

(05.12.2012)Czesław Lang nominowany do...

W środę 5 grudnia, Dyrektor Generalny Lang...

WIĘCEJ

(07.11.2012)Prezentacja włoskich...

Z ogromną dumą i satysfakcją, komitet...

WIĘCEJ

(06.11.2012)Historia: Włochy i Polska

Polskę i Włochy łączy nie tylko sport ale...

WIĘCEJ

ZOBACZ WSZYSTKIE

CZESŁAW LANG - DYR. GENERALNY

 

Urodził się 17 maja 1955 roku w Kołczygłowach na Ziemi Słupskiej. Dwukrotny olimpijczyk. Dwukrotny medalista MŚ  w drużynie na 100 km. Czterokrotnie startował w Wyścigu Pokoju.

WIĘCEJ

Etap VII - 16.07.2012

WYNIKI

GENERALNA PUNKTOWA GÓRSKA NAJAKTYWNIEJSZY
  Zawodnik nr start. Czas
1 Degenkolb John 191 02h 50' 32''
2 Hayman Mathew 134 + 00' 00''
3 Swift Ben 137 + 00' 00''
4 Guarnieri Jacopo 54 + 00' 00''
5 Van Der Sande Tosh 116 + 00' 00''
6 Bos Theo 83 + 00' 00''
7 Kruopis Aidis 104 + 00' 00''
8 Fortin Filippo 237 + 00' 00''
9 Lucas Haedo Sebastian 64 + 00' 00''
10 Belletti Manuel 143 + 00' 00''
11 Kristoff Alexander 43 + 00' 00''
12 Bennati Daniele 92 + 00' 00''
13 Baggio Filippo 221 + 00' 00''
14 Favilli Elia 218 + 00' 00''
15 Demare Arnaud 152 + 00' 00''
16 Geniez Alexandre 196 + 00' 00''
17 Bauer Jack 121 + 00' 00''
18 Miyazawa Takashi 67 + 00' 00''
19 Graziato Massimo 33 + 00' 00''
20 Colbrelli Sonny 204 + 00' 00''
21 Izagirre Insausti Ion 173 + 00' 00''
22 Sanz Unzue Enrique 167 + 00' 00''
23 Uran Rigoberto 138 + 00' 00''
24 Gerdemann Linus 94 + 00' 00''
25 Mori Manuele 37 + 00' 00''
26 Pinto Machado Tiago Jose 95 + 00' 00''
27 Navardauskas Ramunas 124 + 00' 00''
28 Kwiatkowski Michał 14 + 00' 00''
29 Haussler Heinrich 123 + 00' 00''
30 Bardet Romain 142 + 00' 00''
31 Bakelants Jan 91 + 00' 00''
32 Ventoso Alberdi Francisco Jose 168 + 00' 00''
33 Wegmann Fabian 128 + 00' 00''
34 Moser Moreno 6 + 00' 00''
35 Henao Montoya Sergio Luis 133 + 00' 00''
36 Casper Jimmy 145 + 00' 00''
37 Viviani Elia 8 + 00' 00''
38 El Fares Julien 232 + 00' 00''
39 Nocentini Rinaldo 141 + 00' 00''
40 Cabre Xavier Florencio 48 + 00' 00''
41 Pardilla Bellon Sergio 163 + 00' 00''
42 Kluge Roger 194 + 00' 00''
43 Lagutin Sergey 72 + 00' 00''
44 Veikkanen Jussi 158 + 00' 00''
45 Le Mevel Christophe 126 + 00' 00''
46 Dockx Gert 113 + 00' 00''
47 Matysiak Bartłomiej 245 + 00' 00''
48 Silva Pires Bruno Manuel 65 + 00' 00''
49 Stybar Zdenek 16 + 00' 00''
50 Marangoni Alan 5 + 00' 00''
51 Kolobnev Alexandr 47 + 00' 00''
52 Moreno Bazan Javier 166 + 00' 00''
53 Peterson Thomas 125 + 00' 00''
54 Gołaś Michał 13 + 00' 00''
55 Gustov Volodymir 61 + 00' 00''
56 Howard Leigh 105 + 00' 00''
57 Van Avermaet Greg 23 + 00' 00''
58 Bodnar Maciej 1 + 00' 08''
59 Benjamin Noval Gonzalez 62 + 00' 08''
60 Rasch Gabriel 155 + 00' 08''
61 Niemiec Przemyslaw 36 + 00' 10''
62 Bazayev Assan 55 + 00' 16''
63 De Backer Bert 197 + 00' 18''
64 Vila Errandonea Francisco Javier 228 + 00' 20''
65 Kocjan Jure 235 + 00' 24''
66 Ugalde Juan Jose Oroz 178 + 00' 28''
67 Kvachuk Oleksandr 35 + 00' 28''
68 Posthuma Joost 96 + 00' 28''
69 Kostyuk Denys 34 + 00' 28''
70 Rast Grégory 97 + 00' 28''
71 Porsev Alexander 44 + 00' 28''
72 Anton Hernandez Igor 171 + 00' 30''
73 Minguez Ayala Miguel 174 + 00' 30''
74 Stannard Ian 136 + 00' 30''
75 Murilo Fischer Antonio 122 + 00' 30''
76 Elmiger Martin 144 + 00' 30''
77 Talansky Andrew 127 + 00' 30''
78 Leal Antonio Cardoso Cardoso Manuel 186 + 00' 30''
79 Domagalski Karol 188 + 00' 30''
80 De Negri Pierpaolo 211 + 00' 30''
81 Veuchelen Frederik 78 + 00' 30''
82 Wyss Danilo 27 + 00' 30''
83 Marycz Jarosław 63 + 00' 30''
84 Oiarbide Garikoitz Bravo 183 + 00' 46''
85 Trentin Matteo 18 + 00' 47''
86 Rollin Dominique 156 + 00' 47''
87 Martens Paul 87 + 00' 47''
88 Flecha Giannoni Juan Antonio 132 + 00' 47''
89 Delage Mickael 154 + 00' 47''
90 Bodnar Łukasz 248 + 00' 47''
91 Kiendyś Tomasz 247 + 00' 47''
92 Failli Francesco 217 + 00' 47''
93 Walczak Damian 244 + 00' 47''
94 Berdos Oleg 223 + 00' 47''
95 Boom Lars 82 + 00' 47''
96 Courteille Arnaud 157 + 00' 47''
97 Madrazo Angel Ruiz 162 + 00' 47''
98 Van den Berghe Stijn 15 + 00' 53''
99 Leukemans Björn 73 + 00' 53''
100 Hupond Thierry 195 + 01' 00''
101 Mucelli Davide 225 + 01' 06''
102 Ballan Alessandro 21 + 01' 06''
103 Canola Marco 205 + 01' 08''
104 Modolo Sacha 202 + 01' 08''
105 Pasqualon Andrea 207 + 01' 08''
106 Cusin Rémy 233 + 01' 08''
107 Ligthart Pim 74 + 01' 17''
108 Anacona Gomez Winner Andrew 31 + 01' 23''
109 Capecchi Eros 2 + 01' 29''
110 Slagter Tom Jelte 81 + 01' 29''
111 Kelderman Wilco 86 + 01' 29''
112 Sicard Romain 176 + 01' 29''
113 Gazvoda Gregor 146 + 01' 29''
114 King Edward 4 + 01' 29''
115 Silin Egor 57 + 01' 29''
116 Caccia Diego 215 + 01' 29''
117 Bodrogi Laszlo 236 + 01' 29''
118 Stake Laengen Vegard 238 + 01' 29''
119 Geschke Simon 193 + 01' 29''
120 Bosisio Gabriele 226 + 01' 49''
121 Kurek Adrian 224 + 01' 49''
122 Samoilau Branislau 164 + 01' 49''
123 Bonnet William 151 + 01' 49''
124 Ignatiev Mikhail 41 + 01' 49''
125 Lindeman Bert-Jan 71 + 01' 49''
126 Sinkeldam Ramon 198 + 02' 20''
127 Tosatto Matteo 66 + 02' 24''
128 Krivtsov Dmytro 38 + 02' 28''
129 Rocchetti Federico 227 + 02' 31''
130 Isaychev Vladimir 42 + 02' 41''
131 Selig Rüdiger 45 + 02' 41''
132 Locatelli Stefano 208 + 03' 36''
133 Tiralongo Paolo 58 + 04' 04''
134 Gavazzi Francesco 53 + 04' 04''
135 Pirazzi Stefano 203 + 04' 04''
136 Teklehaimanot Daniel 106 + 04' 04''
137 Huzarski Bartosz 242 + 04' 04''
138 Lars Nordhaug Petter 135 + 04' 04''
139 Marczyński Tomasz 75 + 04' 04''
140 Vanendert Dennis 118 + 04' 04''
141 Pinotti Marco 24 + 04' 04''
142 Wagner Robert 93 + 04' 07''
143 Perget Mathieu 148 + 05' 11''
144 Melgarejo David De La Cruz 187 + 05' 14''
145 Petrov Danail Andonov 181 + 05' 14''
146 Mol Wouter 76 + 05' 14''
147 Verschoor Martijn 234 + 05' 14''
148 Keizer Martijn 77 + 05' 14''
149 Damuseau Thomas 192 + 05' 14''
150 Duggan Timothy 3 + 05' 14''
151 Mouris Jens 108 + 05' 14''
152 Pozzovivo Domenico 201 + 05' 14''
153 Docker Mitchell 103 + 05' 14''
154 Georges Sylvain 147 + 12' 17''
  Zawodnik nr start. Punkty
1 Degenkolb John 191 20
2 Hayman Mathew 134 19
3 Swift Ben 137 18
4 Guarnieri Jacopo 54 17
5 Van Der Sande Tosh 116 16
6 Bos Theo 83 15
7 Kruopis Aidis 104 14
8 Fortin Filippo 237 13
9 Lucas Haedo Sebastian 64 12
10 Belletti Manuel 143 11
11 Kristoff Alexander 43 10
12 Bennati Daniele 92 9
13 Baggio Filippo 221 8
14 Favilli Elia 218 7
15 Demare Arnaud 152 6
16 Geniez Alexandre 196 5
17 Bauer Jack 121 4
18 Miyazawa Takashi 67 3
19 Graziato Massimo 33 2
20 Colbrelli Sonny 204 1
  Zawodnik nr start. Punkty
1 Porsev Alexander 44 3
2 Krivtsov Dmytro 38 2
3 Marycz Jarosław 63 1
  Zawodnik nr start. Punkty
1 Flecha Giannoni Juan Antonio 132 4
2 Lindeman Bert-Jan 71 3
3 Krivtsov Dmytro 38 3
4 Stybar Zdenek 16 1
5 Marycz Jarosław 63 1
GENERALNA PUNKTOWA GÓRSKA NAJAKTYWNIEJSZY
  Zawodnik nr start. Czas
1 Moser Moreno 6 30h 15' 49''
2 Kwiatkowski Michał 14 30h 15' 54''
3 Henao Montoya Sergio Luis 133 30h 16' 05''
4 Kolobnev Alexandr 47 30h 16' 14''
5 Gerdemann Linus 94 30h 16' 17''
6 Nocentini Rinaldo 141 30h 16' 18''
7 Izagirre Insausti Ion 173 30h 16' 18''
8 Pinto Machado Tiago Jose 95 30h 16' 18''
9 Geniez Alexandre 196 30h 16' 18''
10 Uran Rigoberto 138 30h 16' 18''
11 Moreno Bazan Javier 166 30h 16' 18''
12 Bardet Romain 142 30h 16' 28''
13 Gustov Volodymir 61 30h 16' 28''
14 Silva Pires Bruno Manuel 65 30h 16' 36''
15 Mori Manuele 37 30h 16' 54''
16 Le Mevel Christophe 126 30h 17' 24''
17 Pardilla Bellon Sergio 163 30h 17' 25''
18 Van Avermaet Greg 23 30h 17' 27''
19 Lagutin Sergey 72 30h 17' 49''
20 Wegmann Fabian 128 30h 17' 54''
21 Gołaś Michał 13 30h 17' 58''
22 Bakelants Jan 91 30h 18' 07''
23 Bazayev Assan 55 30h 18' 14''
24 Niemiec Przemyslaw 36 30h 18' 46''
25 Capecchi Eros 2 30h 18' 56''
26 Kocjan Jure 235 30h 19' 02''
27 Bauer Jack 121 30h 19' 11''
28 Veikkanen Jussi 158 30h 20' 00''
29 Anton Hernandez Igor 171 30h 20' 03''
30 Martens Paul 87 30h 20' 08''
31 Samoilau Branislau 164 30h 20' 09''
32 Rast Grégory 97 30h 20' 36''
33 Stybar Zdenek 16 30h 20' 55''
34 Stannard Ian 136 30h 21' 40''
35 Ligthart Pim 74 30h 22' 54''
36 Hupond Thierry 195 30h 22' 58''
37 El Fares Julien 232 30h 23' 39''
38 Cabre Xavier Florencio 48 30h 23' 56''
39 Sicard Romain 176 30h 23' 59''
40 Pozzovivo Domenico 201 30h 24' 25''
41 Murilo Fischer Antonio 122 30h 25' 21''
42 Failli Francesco 217 30h 25' 24''
43 Leukemans Björn 73 30h 25' 58''
44 Trentin Matteo 18 30h 26' 25''
45 Lars Nordhaug Petter 135 30h 26' 47''
46 Madrazo Angel Ruiz 162 30h 26' 51''
47 Huzarski Bartosz 242 30h 26' 53''
48 Silin Egor 57 30h 28' 56''
49 De Negri Pierpaolo 211 30h 29' 10''
50 Courteille Arnaud 157 30h 29' 40''
51 Mucelli Davide 225 30h 30' 50''
52 Peterson Thomas 125 30h 31' 32''
53 Oiarbide Garikoitz Bravo 183 30h 32' 04''
54 Minguez Ayala Miguel 174 30h 32' 54''
55 Stake Laengen Vegard 238 30h 33' 04''
56 Anacona Gomez Winner Andrew 31 30h 33' 44''
57 Vila Errandonea Francisco Javier 228 30h 34' 02''
58 Ballan Alessandro 21 30h 34' 31''
59 Bodrogi Laszlo 236 30h 35' 19''
60 Haussler Heinrich 123 30h 35' 20''
61 Pirazzi Stefano 203 30h 35' 57''
62 Marczyński Tomasz 75 30h 36' 34''
63 Gavazzi Francesco 53 30h 36' 45''
64 Talansky Andrew 127 30h 36' 55''
65 Perget Mathieu 148 30h 37' 21''
66 Hayman Mathew 134 30h 37' 46''
67 Flecha Giannoni Juan Antonio 132 30h 38' 11''
68 Pinotti Marco 24 30h 38' 13''
69 Modolo Sacha 202 30h 38' 26''
70 Georges Sylvain 147 30h 38' 52''
71 Degenkolb John 191 30h 39' 14''
72 Locatelli Stefano 208 30h 40' 21''
73 Rasch Gabriel 155 30h 40' 37''
74 Kvachuk Oleksandr 35 30h 41' 12''
75 Cusin Rémy 233 30h 41' 52''
76 Boom Lars 82 30h 43' 20''
77 Elmiger Martin 144 30h 43' 33''
78 Wyss Danilo 27 30h 44' 11''
79 Swift Ben 137 30h 44' 40''
80 Isaychev Vladimir 42 30h 44' 59''
81 Domagalski Karol 188 30h 45' 08''
82 Duggan Timothy 3 30h 45' 20''
83 Pasqualon Andrea 207 30h 45' 46''
84 Van den Berghe Stijn 15 30h 46' 39''
85 Ventoso Alberdi Francisco Jose 168 30h 48' 01''
86 Kostyuk Denys 34 30h 48' 14''
87 Geschke Simon 193 30h 48' 58''
88 Tiralongo Paolo 58 30h 49' 23''
89 Rocchetti Federico 227 30h 49' 26''
90 Veuchelen Frederik 78 30h 49' 43''
91 Melgarejo David De La Cruz 187 30h 49' 43''
92 Benjamin Noval Gonzalez 62 30h 50' 16''
93 Colbrelli Sonny 204 30h 50' 36''
94 Marycz Jarosław 63 30h 52' 01''
95 Navardauskas Ramunas 124 30h 52' 16''
96 Van Der Sande Tosh 116 30h 52' 18''
97 Lindeman Bert-Jan 71 30h 52' 43''
98 Bosisio Gabriele 226 30h 53' 23''
99 Ugalde Juan Jose Oroz 178 30h 53' 34''
100 Dockx Gert 113 30h 55' 46''
101 Kelderman Wilco 86 30h 55' 46''
102 Teklehaimanot Daniel 106 30h 56' 01''
103 Tosatto Matteo 66 30h 57' 27''
104 Canola Marco 205 30h 57' 35''
105 Berdos Oleg 223 30h 57' 44''
106 Bodnar Maciej 1 30h 57' 47''
107 Walczak Damian 244 30h 58' 42''
108 Bodnar Łukasz 248 30h 58' 44''
109 Kristoff Alexander 43 30h 59' 45''
110 Caccia Diego 215 31h 00' 37''
111 Keizer Martijn 77 31h 01' 21''
112 Delage Mickael 154 31h 01' 36''
113 Marangoni Alan 5 31h 03' 04''
114 Krivtsov Dmytro 38 31h 03' 25''
115 Damuseau Thomas 192 31h 05' 15''
116 Sanz Unzue Enrique 167 31h 05' 53''
117 Matysiak Bartłomiej 245 31h 06' 00''
118 Posthuma Joost 96 31h 08' 25''
119 Viviani Elia 8 31h 08' 29''
120 Guarnieri Jacopo 54 31h 08' 34''
121 Bennati Daniele 92 31h 09' 01''
122 Kruopis Aidis 104 31h 09' 43''
123 King Edward 4 31h 09' 55''
124 Bonnet William 151 31h 11' 01''
125 Lucas Haedo Sebastian 64 31h 11' 32''
126 Ignatiev Mikhail 41 31h 12' 23''
127 Porsev Alexander 44 31h 12' 35''
128 Vanendert Dennis 118 31h 14' 32''
129 Docker Mitchell 103 31h 15' 55''
130 Petrov Danail Andonov 181 31h 17' 32''
131 Favilli Elia 218 31h 17' 36''
132 Belletti Manuel 143 31h 17' 36''
133 Graziato Massimo 33 31h 20' 20''
134 Wagner Robert 93 31h 21' 16''
135 Sinkeldam Ramon 198 31h 21' 38''
136 Howard Leigh 105 31h 21' 45''
137 Slagter Tom Jelte 81 31h 21' 47''
138 Selig Rüdiger 45 31h 22' 15''
139 Kiendyś Tomasz 247 31h 22' 32''
140 Gazvoda Gregor 146 31h 25' 37''
141 De Backer Bert 197 31h 25' 54''
142 Mol Wouter 76 31h 26' 30''
143 Leal Antonio Cardoso Cardoso Manuel 186 31h 27' 08''
144 Kluge Roger 194 31h 27' 58''
145 Kurek Adrian 224 31h 30' 18''
146 Baggio Filippo 221 31h 30' 48''
147 Miyazawa Takashi 67 31h 30' 48''
148 Rollin Dominique 156 31h 35' 25''
149 Mouris Jens 108 31h 37' 19''
150 Fortin Filippo 237 31h 43' 03''
151 Demare Arnaud 152 31h 44' 57''
152 Bos Theo 83 31h 49' 11''
153 Verschoor Martijn 234 31h 51' 32''
154 Casper Jimmy 145 32h 19' 26''
  Zawodnik nr start. Punkty
1 Swift Ben 137 77
2 Kwiatkowski Michał 14 69
3 Moser Moreno 6 59
4 Henao Montoya Sergio Luis 133 52
5 Bos Theo 83 47
6 Nocentini Rinaldo 141 46
7 Viviani Elia 8 44
8 Guarnieri Jacopo 54 42
9 Bennati Daniele 92 41
10 Degenkolb John 191 38
11 Hayman Mathew 134 37
12 Boom Lars 82 36
13 Kruopis Aidis 104 34
14 Modolo Sacha 202 34
15 Belletti Manuel 143 33
16 Gerdemann Linus 94 32
17 Kolobnev Alexandr 47 29
18 Wegmann Fabian 128 27
19 Uran Rigoberto 138 26
20 Van Avermaet Greg 23 26
21 Kristoff Alexander 43 25
22 Mori Manuele 37 24
23 Favilli Elia 218 24
24 Van Der Sande Tosh 116 23
25 Lucas Haedo Sebastian 64 23
26 Gołaś Michał 13 21
27 Ligthart Pim 74 21
28 Stybar Zdenek 16 20
29 Gavazzi Francesco 53 19
30 Izagirre Insausti Ion 173 17
31 Bauer Jack 121 17
32 Leukemans Björn 73 17
33 Bakelants Jan 91 16
34 Niemiec Przemyslaw 36 16
35 Porsev Alexander 44 16
36 Baggio Filippo 221 16
37 De Negri Pierpaolo 211 14
38 Haussler Heinrich 123 14
39 Fortin Filippo 237 13
40 Pinto Machado Tiago Jose 95 11
41 Capecchi Eros 2 11
42 Kocjan Jure 235 11
43 Elmiger Martin 144 11
44 Geniez Alexandre 196 10
45 Lars Nordhaug Petter 135 10
46 Peterson Thomas 125 10
46 Peterson Thomas 125 10
47 Moreno Bazan Javier 166 9
47 Moreno Bazan Javier 166 9
48 Delage Mickael 154 8
48 Delage Mickael 154 8
49 Miyazawa Takashi 67 8
49 Miyazawa Takashi 67 8
50 Bardet Romain 142 7
50 Bardet Romain 142 7
51 Lagutin Sergey 72 7
51 Lagutin Sergey 72 7
52 Marycz Jarosław 63 7
52 Marycz Jarosław 63 7
53 Demare Arnaud 152 6
54 Rocchetti Federico 227 5
54 Rocchetti Federico 227 5
55 Gustov Volodymir 61 4
55 Gustov Volodymir 61 4
56 Colbrelli Sonny 204 4
56 Colbrelli Sonny 204 4
57 Silva Pires Bruno Manuel 65 3
57 Silva Pires Bruno Manuel 65 3
58 Graziato Massimo 33 2
59 Bazayev Assan 55 1
59 Bazayev Assan 55 1
60 Rast Grégory 97 1
60 Rast Grégory 97 1
61 Mol Wouter 76 1
61 Mol Wouter 76 1
  Zawodnik nr start. Punkty
1 Marczyński Tomasz 75 85
1 Marczyński Tomasz 75 85
2 Teklehaimanot Daniel 106 46
2 Teklehaimanot Daniel 106 46
3 Huzarski Bartosz 242 43
3 Huzarski Bartosz 242 43
4 Henao Montoya Sergio Luis 133 30
5 Slagter Tom Jelte 81 28
6 Stannard Ian 136 27
7 Ignatiev Mikhail 41 25
7 Ignatiev Mikhail 41 25
8 Matysiak Bartłomiej 245 24
9 Delage Mickael 154 22
10 Bosisio Gabriele 226 20
11 Bakelants Jan 91 14
12 Niemiec Przemyslaw 36 14
13 Rocchetti Federico 227 13
13 Rocchetti Federico 227 13
14 Marycz Jarosław 63 12
15 Izagirre Insausti Ion 173 10
16 Lars Nordhaug Petter 135 9
17 De Backer Bert 197 9
18 Bodnar Maciej 1 7
19 Kolobnev Alexandr 47 6
20 Georges Sylvain 147 6
20 Georges Sylvain 147 6
21 Moreno Bazan Javier 166 5
22 Kwiatkowski Michał 14 5
23 Isaychev Vladimir 42 5
23 Isaychev Vladimir 42 5
24 Trentin Matteo 18 4
25 Madrazo Angel Ruiz 162 3
26 Caccia Diego 215 3
27 Porsev Alexander 44 3
28 Gerdemann Linus 94 3
29 Rast Grégory 97 3
30 Peterson Thomas 125 3
31 Bauer Jack 121 2
32 Sicard Romain 176 2
33 Pozzovivo Domenico 201 2
33 Pozzovivo Domenico 201 2
34 Flecha Giannoni Juan Antonio 132 2
35 Walczak Damian 244 2
36 Krivtsov Dmytro 38 2
37 Verschoor Martijn 234 2
37 Verschoor Martijn 234 2
38 Veikkanen Jussi 158 1
39 Martens Paul 87 1
40 Kurek Adrian 224 1
  Zawodnik nr start. Punkty
1 Kurek Adrian 224 11
2 Bodnar Łukasz 248 9
3 Kwiatkowski Michał 14 7
4 Ignatiev Mikhail 41 5
5 Wegmann Fabian 128 4
6 Flecha Giannoni Juan Antonio 132 4
7 Bosisio Gabriele 226 4
8 Huzarski Bartosz 242 3
9 Georges Sylvain 147 3
10 Lindeman Bert-Jan 71 3
11 Krivtsov Dmytro 38 3
12 Marycz Jarosław 63 3
13 Caccia Diego 215 3
14 Moser Moreno 6 2
15 Madrazo Angel Ruiz 162 2
16 Verschoor Martijn 234 2
17 Gerdemann Linus 94 1
18 Stybar Zdenek 16 1
19 Marczyński Tomasz 75 1
20 Walczak Damian 244 1
21 Delage Mickael 154 1
22 Matysiak Bartłomiej 245 1

WIĘCEJ

SYLWETKI KOLARZY

31. Winner Andrew Anacona Gomez

WIĘCEJ

51. Roman Kreuziger

WIĘCEJ

25. Mauro Santambrogio

WIĘCEJ

WIĘCEJ

Prezentacja włoskich etapów 70. TdP

WIĘCEJ

Zakończenie w Wieliczce

WIĘCEJ

7. etap
Kraków-Kraków

WIĘCEJ

WIĘCEJ

RADIO TOUR

WIĘCEJ

MOBILE

Pobierz oficjalną aplikację 69. Tour de Pologne 2012