Aktualności

Akcja charytatywna "Kolarze-kolarzom"

07.12.2012

Święta Bożego Narodzenia tuż - tuż. To czas, kiedy wszyscy staramy się spędzić go beztrosko, z naszymi rodzinami, najbliższymi i przede wszystkim bezproblemowo. Warto jednak pomyśleć, że wśród nas są tacy, którzy w tym czasie naszej pomocy potrzebują szczególnie...

WIĘCEJ

Historia: Włochy i Polska

06.11.2012

Polskę i Włochy łączy nie tylko sport ale także historia i kultura. Ta więź sięga czasów Odrodzenia, kiedy Polacy brali czynny udział w walce o zjednoczenie Włoch. Blisko 100 lat później losy Włochów i Polaków przeplatały się podczas II Wojny Światowej.

WIĘCEJ

Tour de Pologne z ziemi włoskiej do Polski!

05.11.2012

Jubileuszowa 70. edycja Tour de Pologne UCI Word Tour rozpocznie się we Włoszech! Pierwsze dwa etapy rozegrane zostaną w regionie Trentino. Podpisanie umowy oraz prezentacja etapów odbędzie się 7 listopada w Krakowie. 

WIĘCEJ

Kraków nie tylko zabytkami stoi

01.10.2012

"Kraków nie tylko zabytkami stoi" to wystawa fotograficzna, która obiega swoim zasięgiem cały Kraków. Na zdjęciach zobaczyć można rywalizację w Skandia Maraton Lang Team oraz w Tour de Pologne UCI World Tour. Do końca bieżącego roku, wystawa jest eksponowana na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice.

WIĘCEJ

Czesław Lang na jubileuszu zespołu Carrera

20.09.2012

15 września w Weronie odbyła się uroczystość zespołu Carrera Jeans, który został założony 25 lat temu. W barwach włoskiego teamu jeździli najznakomitsi kolarze na świecie, a sam zespół miał olbrzymi wpływ na rozwój kolarstwa. 

WIĘCEJ

Wygrał Tour de Pologne, chce więcej

30.08.2012

Zwycięzca Tour de Pologne Moreno Moser stawia przed sobą kolejne wielkie cele. 21-latek z ekipy Liquigas-Cannondale, chce odegrać kluczową rolę w mistrzostwach świata, a w dłuższej perspektywie liczy na walkę w Tour de France. 

WIĘCEJ

Degenkolb błyszczy w Hiszpanii

23.08.2012

Zwycięzca ostatniego etapu 69. Tour de Pologne UCI World Tour - John Degenkolb wyrasta na jednego z najlepszych sprinterów w światowym peletonie. Po pięknym zwycięstwie w Krakowie, zawodnik Team Argos - Shimano wygrał już dwa etapu Vuelta a Espana. 

WIĘCEJ

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 15 , 16 , Następna »