Aktualności

Kraków nie tylko zabytkami stoi

01.10.2012

"Kraków nie tylko zabytkami stoi" to wystawa fotograficzna, która obiega swoim zasięgiem cały Kraków. Na zdjęciach zobaczyć można rywalizację w Skandia Maraton Lang Team oraz w Tour de Pologne UCI World Tour. Do końca bieżącego roku, wystawa jest eksponowana na terenie Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków-Balice.

- Usytuowanie ekspozycji w tak prestiżowym miejscu, jak Terminal Międzynarodowy, pozwoli dotrzeć do jak najliczniejszej grupy odbiorców, zarówno turystów krajowych jak i zagranicznych. Dodatkowo, prestiżowe fotografie zaprezentowane na wystawie urozmaicą obecnym na lotnisku czas oczekiwania na lot. Wystawa będzie dobrą okazją do przedstawienia wszystkim przyjezdnym innego wizerunku Krakowa, gdzie są nie tylko zabytki, ale odbywają się także wydarzenia dynamiczne, oferujące wiele pozytywnych emocji i atrakcji sportowych - informuje Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Wśród zdjęć nie zabrakło największego cyklicznego wydarzenia sportowego w Polsce - Tour de Pologne oraz maratonów Skandii organizowanych przez Czesława Langa.

Akcja trwa już kilka miesięcy, a wcześniej wystawa gościła w Krakowie na Rynku, Błoniach, Nowej Hucie i Placu Wszytkich Świętych.

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI